חדשות ועדכונים

חדשות, הודעות ועדכונים שוטפים ממועצת המכינות והמכינות הקדם צבאיות.

ממשיכים לעבוד: האסיפה הכללית של מועצת המכינות התקיימה לראשונה כשיחת ועידה אינטרנטית

מועצת המכינות ממשיכה בעבודה ודואגת שמפעל המכינות ימשיך לפעול במסגרת המגבלות הקיימות ותוך שמירה על בריאות החניכים והצוותים במכינות. היום לראשונה התקיימה האסיפה הכללית של המועצה כשיחת וידאו בה השתתפו נציגים מלמעלה מ-50 מכינות

כל מה שחשוב, חדש ומעניין בעולם המכינות!

הצטרפו לניוזלטר שלנו וקבלו עדכונים אישיים לדוא"ל שלכם.

מועצת המכינות ממשיכה בעבודה ודואגת שעולם המכינות ימשיך לפעול במסגרת המגבלות הקיימות ותוך שמירה על בריאות החניכים והצוותים במכינות. היום לראשונה התקיימה האסיפה הכללית של המועצה כשיחת וידאו בה השתתפו נציגים מלמעלה מ-50 מכינות. האסיפה החליטה ברוב גורף כי המכינות תמשכנה להפעיל את החניכים בהתאם למיגבלות משרד הבריאות, בלמידה מקוונת והתנדבות בקהילה.

video conference

מנכ"ל המועצה דני זמיר מסר כי 1,500 תלמידי מכינות "מוכנים לקריאה" ליציאה לקטיף הצלה של ההדרים בנהלים מותאמים להנחיות משרד הבריאות, וכי הועברה הודעה לשרי החינוך, הביטחון, החקלאות והרווחה, כי המכינות יושיטו יד ויובילו סיוע בכל אשר נדרש לכשיאושרו נהלים המאשרים זאת ע"י המשרדים הרלוונטיים.

"היום התנדבו למעלה מ-2,000 תלמידי מכינות כיחידים ברשויות המקומיות, בבתי החולים, ובסיוע למבודדים ולקשישים - תוך הקפדה על ההנחיות המפורסמות ע"י הממשלה"

היום התדנבו למעלה מ-2,000 תלמידי מכינות כיחידים ברשויות המקומיות, בבתי החולים, ובסיוע למבודדים ולקשישים - תוך הקפדה על ההנחיות המפורסמות ע"י הממשלה. בבתי המדרש המקוונים והשיעורים המקוונים שמעבירות המכינות מצטרפים לחלק מהשיעורים גם הוריהם ואחיהם של החניכים, מה שמביא את מספר המשתתפים ליותר מ-10,000!

מועצת המכינות והמכינות עצמן ממשיכות לפעול תוך שמירה על נהלי הבטיחות והבריאות - בלמידה מקוונת, שיפור הכושר הגופני, והתנדבות וסיוע בכל מקום בו הדבר נדרש ואפשרי. אנו קוראים לחניכים, למדריכים ולציבור הרווח להישמע להוראות הממשלה בעת הזו, לשמור על בריאותכם ולהמשיך קדימה - כי אין לנו ארץ אחרת!

עדכונים חדשים לפי זמן הפרסום

שותפים ותורמים של מועצת המכינות

כל מה שחשוב, חדש ומעניין בעולם המכינות!

הצטרפו לניוזלטר שלנו וקבלו עדכונים אישיים לדוא"ל שלכם.

כל מה שחשוב, חדש ומעניין בעולם המכינות!

הצטרפו לניוזלטר שלנו וקבלו עדכונים אישיים לדוא"ל שלכם.