חדשות ועדכונים

חדשות, הודעות ועדכונים שוטפים ממועצת המכינות והמכינות הקדם צבאיות.
קבלו עדכונים חשובים מתכנית שיבולים לשילוב צעירים עם מוגבלויות במכינות הקדם צבאיות

חניכי שיבולים מספרים על ההתנדבות המגוונת של חניכי המכינות בקהילה בימים של קורונה

המצב החדש בו אנו נמצאים, חייב גם את המכינות הקדם צבאיות להתגייס ולהתאים את פעילות השגרה השוטפת. מכיוון שהתנדבות בקהילה הוא אחד מעמודי התווך של עולם המכינות, התגייסו מאות חניכים וביניהם גם חניכי תכנית שיבולים לעשייה במגוון תחומים

כל מה שחשוב, חדש ומעניין בעולם המכינות!

הצטרפו לניוזלטר שלנו וקבלו עדכונים אישיים לדוא"ל שלכם.

גם בתקופת משבר הקורונה מפעל המכינות מפגין מעורבות חברתית עצומה, במהלך התנדבותי נרחב וייחודי כ-3,000 חניכי המכינות מכל רחבי הארץ: התנדבות בחקלאות, הפעלת ילדי הצוותים הרפואיים שעובדים בבתי החולים, איוש מוקד טלפוני של מד"א והתנדבות למען אוכלוסיית הקשישים. כלל הפעילות מותאמת להנחיות משרד הבריאות.

"אני מתנדב ביחד עם עוד כמה חניכים בחמ"ל של חלוקת מזון ותרופות בדימונה שהמדריך שלי הקים. אנחנו מקבלים רשימה של אנשים שצריכים מנות מזון, מישהו עם אוטו מסיע את המחלקים בעיר ואנחנו מחלקים את המזון", מספר חניך תכנית שיבולים במכינת הערבה פארן.

מנשרים קלו 2.jpeg2

חניכת התכנית במכינת חנתון מוסיפה: "אני מתנדבת בחנתון, עושה שמרטפות לשלוש בנות מקסימות ממש שההורים שלהן בצוות הרפואי ולא נמצאים בבית. אני מרגישה שאני ממש תורמת לבית שאני נמצאת בו, זה מרגיע את ההורים שיש עם הבנות שלהם מישהו מבוגר, שמעסיק אותם ונותן להם לחזור בנחת הביתה. אני מאמינה גם שכשעושים טוב, מקבלים טוב, זה חוזר בבומרנג. במיוחד בימים האלו, הנתינה הרבה יותר חשובה והכרחית".

צוות שיבולים ממשיך להוביל את התכנית בגאווה רבה.

ישר כוח לחניכי המכינות על פועלם החשוב והמשמעותי בסיוע לחברה הישראלית בתקופה מאתגרת זו!

עדכונים חדשים לפי זמן הפרסום

שותפים ותורמים של מועצת המכינות

כל מה שחשוב, חדש ומעניין בעולם המכינות!

הצטרפו לניוזלטר שלנו וקבלו עדכונים אישיים לדוא"ל שלכם.