חדשות ועדכונים

חדשות, הודעות ועדכונים שוטפים ממועצת המכינות והמכינות הקדם צבאיות.

"בארצנו" בוועידת המשפיעים 2019: "אנו רוצים שתנועת ההתיישבות בפריפריה תהפוך לתופעה של ממש"

בחודש האחרון השיקה קק"ל את "חזון 2040 - ישראל של המחר", ו"בארצנו" תנועת ההתיישבות של בוגרי המכינות גאה להיות חלק בלתי נפרד ממימושה

רביעי, 02 אוקטובר 2019 18:42

כל מה שחשוב, חדש ומעניין בעולם המכינות!

הצטרפו לניוזלטר שלנו וקבלו עדכונים אישיים לדוא"ל שלכם.

צילום: חדשות 12 צילום: חדשות 12

לאחרונה התקיימה בתל אביב ועידת המשפיעים של חדשות 12 לשנת 2019. "בארצנו" – תנועת ההתיישבות של בוגרי המכינות ממלאת תפקיד חשוב בקרב חשיפת צעירים בוגרי מכינות למהלך ההתיישבות ובמתן הזדמנויות מגורים בפריפריה. יחד עם הקק"ל, שהשיקה בחודש האחרון את "חזון 2040 – ישראל של המחר", שואפת "בארצנו" להפוך את תופעת ההתיישבות המודרנית לתופעה שבמסגרתה מאות ואלפי צעירים עוברים ליישובי הנגב והגליל ומחזקים בהם את שכבת המנהיגות הצעירה והאקטיביזם.

בפאנל בנושא "רילוקיישן להתיישבות" שהתקיים בוועידה בהנחיית כתב הדרום תמיר סטיינמן, סיפרה מנכ"לית "בארצנו" טלי ארנולף על חבריה למחזור במכינה שהתיישבו בשכונת הדר לפני כעשור, והובילו תנועה של צעירים לשכונה שגרמה למהפך באזור. על המעבר לפריפריה אמרה: "אם אנחנו חושבים על איך אנחנו רוצים שהילדים שלנו יגדלו בחברה הישראלית, אנחנו חייבים להחזיר את הנגב והגליל למרכז. יש להמשיך את המאמצים שהמדינה, קק"ל והמועצות האזוריות כבר עושות, להעצים אותם ולהחזיר את השיח הערכי, כי בלי זה - לא יהיה שינוי אמיתי".

לפאנל המלא באתר מאקו לחצו >>

עדכונים חדשים ומומלצים באתר

חדשות מומלצות מהתקופה האחרונה

עדכונים חדשים לפי זמן הפרסום

פותחים שנה במכינות עם נתוני שיא רביעי, 13 אוקטובר 2021 21:11

שותפים ותורמים של מועצת המכינות

כל מה שחשוב, חדש ומעניין בעולם המכינות!

הצטרפו לניוזלטר שלנו וקבלו עדכונים אישיים לדוא"ל שלכם.