הדפסת עמוד זה

מוחאים כפיים לצוותים הרפואיים: היוזמה של מכינת דרך פרת סחפה את ישראל

חניכי מכינת 'הדר' הובילו מחווה – מחיאת כפיים המונית בהצדעה לצוותים הרפואיים. "תודה רבה לצוותי הרפואה המדהימים שלנו שעובדים מסביב לשעון, כיף לראות את האחדות של העם גם בימים קשים אלה", כתבו. המכינות ממשיכות בשגרת מכינה, קראו לפרטים נוספים

ראשון, 22 מרס 2020 23:35

"ביום ה׳, 19.03, בשעה 18:00 בדיוק, כולנו נמחא כפיים במשך 2 דקות לכבודם של הצוותים הרפואיים. נעמוד במרפסות, בחצרות ובגינות פרטיות, בבתים עם חלונות פתוחים, בבתי חולים ובסופרמרקטים. הפעולה תתרחש במקביל מכל רחבי הארץ, גם בזמן מיוחד זה אין להפר את הוראות משרד הבריאות", כתבו חניכי מחזור ג' של מכינת ׳הדר׳ ע״ש הדר גולדין ז״ל. מיזם "לרגע עוצרים, תודה מכירים" סחף את ישראל אמש (ה') ושודר בערוצי הטלוויזיה ובצילומי לייב ברשתות החברתיות.

לאחר שהסתיימה המחווה סיכמו חניכי המכינה: "וואו, עשינו את זה! תודה לכל מי שלקח חלק ועזר להוציא את הדבר המטורף הזה לפועל. ובעיקר תודה רבה לצוותי הרפואה המדהימים שלנו שעובדים מסביב לשעון. כיף לראות את האחדות של העם גם בימים קשים אלה! רק בריאות, מחזור ג׳ מכינת 'הדר'".

גם בימים אלה המכינות עושות את כל המאמצים להמשיך בשגרת מכינה. בלימודים מקוונים, באימוני כושר פרטניים ובהתנדבות בטוחה ומותאמת בקהילה - המכינות הקד"צ מגויסות להתמודדות עם נגיף הקורונה. מנכ"ל מועצת המכינות דני זמיר מסר: "בימים האחרונים התנדבו בהתאם להנחיות למעלה מ-2,000 תלמידי מכינות כיחידים ברשויות, בבתי החולים ובסיוע למבודדים ולקשישים".