חדשות ועדכונים

חדשות, הודעות ועדכונים שוטפים ממועצת המכינות והמכינות הקדם צבאיות.

מכינת 'רוח נכון' בשבוע מלא של התנדבות למען החברה

בעקבות המצב ולאור ההנחיות של משרד הבריאות, השבוע פעלה מכינת 'רוח נכון' במתכונת התנדבות מלאה כחלק מהמשימה הלאומית לעזור לחברה הישראלית בזמן הקורונה. היה שבוע ארוך ומשמעותי בו החנכיים נהנו מאוד יחד, נהנו לעזור ולתת ונהנו לפגוש אנשים חדשים שמקדישים את כל חייהם לעזרה ותרומה.

כל מה שחשוב, חדש ומעניין בעולם המכינות!

הצטרפו לניוזלטר שלנו וקבלו עדכונים אישיים לדוא"ל שלכם.

בעקבות המצב ולאור ההנחיות של משרד הבריאות, השבוע פעלה מכינת 'רוח נכון' במתכונת התנדבות מלאה כחלק מהמשימה הלאומית לעזור לחברה הישראלית בזמן הקורונה.

בין ההתנדבויות הפעילו חניכי המכינה קייטנות לילדי המורים של החינוך המיוחד, שמרו על הילדים, שיחקו איתם ועשו כיף חיים!

החניכים התנדבנו גם באיזת חבילות מזון למשפחות ירושלמיות נזקקות, היה מרגש מאוד לחשוב על המשפחות שיקבלו את החבילות וכמה שהם ישמחו מזה - והגיעו גם גם למנהל קהילתי יובלים שם ארזו חבילות מזון לשכנים הנזקקים של המכינה בשכונת קריית יובל.

בנוסף, חניכי המכינה טלפנו לקשישי עין כרם ולקשישי קריית יובל לשאול לשלומם ולהציע עזרה. החניכים הביאו להם קניות ותרופות ובשיחות טלפון נעימות הפיגו להם קצת את הבדידות

בנוסף עשו החניכים גם התנדבות חקלאית בשכונה המהממת של המכינה, עין כרם, ובהתנדבות עזרו לחברה בשכונה להקים גינה קהילתית - גזמו, חפרו, שתלו, ניקו ופשוט נהנו!

היה שבוע ארוך ומשמעותי בו החנכיים נהנו מאוד יחד, נהנו לעזור ולתת ונהנו לפגוש אנשים חדשים שמקדישים את כל חייהם לעזרה ותרומה.

המכינה, המדיריכם והחניכים יוצאים בתחושת סיפוק מדהימה ומאחלים לכולם שנה טובה ובריאה.

גלריית תמונות

עדכונים חדשים לפי זמן הפרסום

שותפים ותורמים של מועצת המכינות

כל מה שחשוב, חדש ומעניין בעולם המכינות!

הצטרפו לניוזלטר שלנו וקבלו עדכונים אישיים לדוא"ל שלכם.