הדפסת עמוד זה

מכינת רקיע

כל מה שחשוב, חדש ומעניין בעולם המכינות!

הצטרפו לניוזלטר שלנו וקבלו עדכונים אישיים לדוא"ל שלכם.

מיקום: חריש

- לאתר המכינה לחץ כאן

- לעמוד הפייסבוק של המכינה לחץ כאן

- לעמוד האינסטגרם של המכינה לחץ כאן  

 

על המכינה:

רקיע הינה המכינה הראשונה המוקמת על ידי טייסי חיל האויר. 

המכינה הינה מעורבת, הגיוון שלנו הוא מקור לעוצמה. אנו משתמשים בערכים והתרבות של החיל ממנו הגענו על מנת לטפח תחושת אחריות, מצוינות והובלה אצל צעירים בעלי פוטנציאל אנושי יוצא דופן ממגוון אוכלוסיות בחברה הישראלית.

אנו מאמינים, מניסיון רב שנים, שהצלחה והובלה בצבא ובחברה מצריכה מנהיגות חדשה- מנהיגות הדוגלת בחדשנות, יזמות, התמודדות עם סביבה דינאמית, התאוששות מכישלון וגילוי גמישות.

זו הפעם ראשונה שיוצקים אנשים, ערכים ותרבות ארגונית של החיל בו גדלנו לתוך עולם המכינות. אלו כלים מופלאים, ואנחנו מתכוונים ליצור בעזרתם את דור המובילים הבא של מדינת ישראל.

חזון המכינה:

לחנך ולהכשיר צעירים מובילים לדרך חיים של עשייה ואחריות לעתיד מדינת ישראל.

ערכים מובילים:

אחריות

על מנת להניע לפעולה נדרש לייצר תחושת אחריות. רקיע הינו ארגון המחנך את אנשיו להוביל בכל מעגלי חייהם, לקחת אחריות על עצמם וסביבתם, להודות בטעות, לצמוח מכישלון. ארגון המחנך את אנשיו למעשים.

מצוינות

מצוינות היא ערך המשקף את רף הדרישות שלך מעצמך, את השאיפה המתמשכת לשיפור עצמי. חניכי המכינה לומדים מטייסי העמותה לאמץ את תרבות התחקיר של חיל האויר על מנת לייצר תהליך של צמיחה ולמידה אישית. 

במכינה מועברים מספר קורסים על ידי טייסי העמותה כגון- יזמות חברתית, התמודדות עם כישלון וקבלת החלטות.

אהבת ישראל

אהבת הארץ ואנשיה. מחזור המכינה מכיל חניכים מכל קצוות הארץ, חילוניים ודתיים, מלאומים ודתות שונות. הגיוון שלנו הוא מקור לגאווה,

הוא זה אשר מאפשר לנו להכיר את האחר ודרכו את אתגרי החברה הישראלית, הוא זה אשר מאפשר לנו לפתח ערך כה חשוב בימינו- אחדות וערבות הדדית.

 

צור קשר - [email protected]