מכינת רקיע

כל מה שחשוב, חדש ומעניין בעולם המכינות!

הצטרפו לניוזלטר שלנו וקבלו עדכונים אישיים לדוא"ל שלכם.

מיקום: חריש

- לאתר המכינה לחץ כאן

- לעמוד הפייסבוק של המכינה לחץ כאן

- לעמוד האינסטגרם של המכינה לחץ כאן  

על המכינה:

רקיע, אשר הוקמה על ידי טייסי חיל האויר, הינה מכינה קדם צבאית מעורבת הנועדה לטפח תחושת אחריות, מצוינות והובלה אצל צעירים בעלי פוטנציאל אנושי יוצא דופן ממגוון אוכלוסיות בחברה הישראלית.

אנו מאמינים, מניסיון רב שנים, שהצלחה והובלה בצבא מצריכה מנהיגות חדשה- מנהיגות הדוגלת בחדשנות, יזמות, התמודדות עם סביבה דינאמית, התאוששות מכישלון וגילוי גמישות.

זו הפעם ראשונה שיוצקים אנשים, ערכים ותרבות ארגונית של החיל בו גדלנו לתוך עולם החינוך. אלו כלים מופלאים, ואנחנו מתכוונים ליצור בעזרתם את דור המובילים הבא של מדינת ישראל.

חזון המכינה:

לחנך ולהכשיר צעירים מובילים לדרך חיים של עשייה ואחריות לעתיד מדינת ישראל.

ערכים מובילים:

אחריות

על מנת להניע לפעולה נדרש לייצר תחושת אחריות. רקיע הינו ארגון המחנך את אנשיו להוביל בכל מעגלי חייהם, לקחת אחריות על עצמם וסביבתם, להודות בטעות, לצמוח מכישלון. ארגון המחנך את אנשיו למעשים.

מצוינות

מצוינות היא ערך המשקף את רף הדרישות שלך מעצמך, את השאיפה המתמשכת לשיפור עצמי. חניכי המכינה לומדים לאמץ את תרבות התחקיר של חיל האויר על מנת לייצר תהליך של צמיחה ולמידה אפקטיבית. הם עוברים קורסים בנושא יזמות, התמודדות עם כישלון וקבלת החלטות.

אהבת ישראל

אהבת הארץ ואנשיה. מחזור המכינה מכיל חניכים מכל קצוות הארץ, חילוניים ודתיים, מלאומים ודתות שונות. הגיוון שלנו הוא מקור לעוצמה, הוא זה אשר מאפשר לנו להכיר את האחר ודרכו את אתגרי החברה הישראלית, הוא זה אשר מאפשר לנו לפתח ערך כה חשוב בימינו- אחדות וערבות הדדית.

צור קשר - [email protected]

עדכונים חדשים לפי זמן הפרסום

דף עדכון 353 | 17.08.2021 | ט' אלול תשפ״א שלישי, 17 אוגוסט 2021 21:11
דף עדכון 352 | 09.08.2021 | כ' אב ה׳תשפ״א ראשון, 15 אוגוסט 2021 20:22
דף עדכון 351 | 02.08.2021 | כ' אב ה׳תשפ״א ראשון, 15 אוגוסט 2021 20:18

שותפים ותורמים של מועצת המכינות

כל מה שחשוב, חדש ומעניין בעולם המכינות!

הצטרפו לניוזלטר שלנו וקבלו עדכונים אישיים לדוא"ל שלכם.