המגזין המקוון של מועצת המכינות

כתבות עומק, ראיונות, בלוגים אישיים של אנשי מפתח ופרויקטים מיוחדים של מועצת המכינות.

הכירו את בוגר המכינה שיצר פודקאסט עם ראשי המכינות

אוראל צדיק, בוגר מכינה, החליט ליצור לפני הגיוס לצה"ל את פודקאסט "המכיניסט", בו ראיין ראשי מכינות ממגוון המכינות הקדם צבאיות – "אני רוצה להראות את הצבעוניות של עולם המכינות"

כל מה שחשוב, חדש ומעניין בעולם המכינות!

הצטרפו לניוזלטר שלנו וקבלו עדכונים אישיים לדוא"ל שלכם.

אוראל צדיק מבאר שבע בחר לקחת חלק במכינת יתיר, ולאחריה, הצטרף לשנה ב' במכינת בני דוד בעלי. עבורו, כמו עבור בוגרים רבים אחרים, עולם המכינות השאיר חותם עמוק והוא חשב על יוזמה מעניינת שתנגיש אותו לקהל הרחב. אוראל סיפר: "עולם המכינות תמיד היה קרוב לליבי, רציתי לעשות יוזמה אישית ומעניינת לפני הגיוס, החלטתי ליצור פודקאסט עם כל המכינות בארץ".

WhatsApp Image 2023 06 16 at 08.16.27

אוראל הסביר שחלק מהמטרה ליצירת הפודקאסט היא העברת המגוון המיוחד שקיים בעולם המכינות: "אני רוצה להראות את הצבעוניות של עולם המכינות" סיפר לנו.

"השמיניסטים מוקפים בכל כך הרבה מכינות שונות ומגוונות. רציתי ליצור פלטפורמה שעוזרת להכיר בצורה מדויקת ועניינית כל מכינה כדי שאותו השמיניסט ידע טוב יותר איזה מכינה יכולה להתאים לו".

הפודקאסט מיועד גם לתלמידי תיכון שמעוניינים לשמוע ראיונות ותוכן נוסף על המכינות שהם מעוניינים להצטרף אליהן, כפי שאוראל סיפר: "השמיניסטים מוקפים בכל כך הרבה מכינות שונות ומגוונות. רציתי ליצור פלטפורמה שעוזרת להכיר בצורה מדויקת ועניינית כל מכינה כדי שאותו השמיניסט ידע טוב יותר איזה מכינה יכולה להתאים לו".

מכל השיחות שקיים הוא יצא עם מסר מעניין: "ההצלחה וההגשמה של שנת המכינה תלויה בך ובכמה תדרוש מעצמך". לדבריו, "יש הרבה מכינות שונות ומגוונות שהן מצוינות אבל לא מוכרות. לכו לפי מה שנשמע לכם מתאים ושאתם מתחברים אליו אישית ולא לפי המותג והשם המפוצץ של המכינה".

מוזמנים להאזין לפרקי הפודקאסט השונים בעמוד היוטיוב //www.youtube.com/@user-cb2qz6ul7q">'פודקאסט המכיניסט'.

עדכונים חדשים לפי זמן הפרסום

שותפים ותורמים של מועצת המכינות