הרצאות של צביה אנפנגר-אלמליח

שני, 25 פברואר 2019 13:18
שם האדם / הארגון המציע: צביה אנפנגר-אלמליח, צופן יהלום (יחידות הוראה לחינוך ומנהיגות)
אודות האדם / הארגון המציע:

צביה אנפנגר- אלמליח אשת חינוך, מובילה חברתית, מרצה וסופרת.

בעלת תואר ראשון ממכללת וינגייט ותואר שני במנהיגות חינוכית מאוניברסיטת בר אילן. 

במהלך 40 שנות עבודתה במערכת החינוך הייתה מורה, מחנכת, מנהלת של בי"ס מקצועי לנוער בסיכון, עליו נכתב ספרה "לא תחזיקי כאן חצי שנה" ומנהלת מחלקת החינוך במועצה אזורית לכיש.
בנוסף, הקימה והפעילה לאורך השנים מיזמים חברתיים וקהילתיים רבים. בשנת 2019 הקימה את "צופן יהלום" (יחידות הוראה, לחינוך ומנהיגות).

צביה מעבירה הרצאות וסדנאות למורים, מנהלי בתי"ס, מפקדים, עובדים ומנהלים בארגונים בנושאי חינוך ומנהיגות. במהלך הרצאותיה היא מעניקה כלים שבאמצעותם ניתן לצלוח את האתגרים הקשים בחיינו ולהצליח במקומות שנראים לנו פעמים רבות חסרי סיכוי.

פירוט ההצעה:

"לא תחזיקי כאן חצי שנה"

צביה מנהלת ומחנכת, מובילה חברתית וסופרת ניהלה בית ספר מיוחד במינו, בית ספר שהוא בית לנערים שהחברה הוקיעה אותם מתוכה. בסיפורה המטלטל מתארת צביה סיפור אישי של מנהלת מנקודת מבט אנושית אישית.

מהמקומות הכי חשוכים של נכשלות ובערות מפינות של פחדים משתקים, המאיימים על העצמי שלנו, על הביטחון הפנימי- היא הצליחה להסתכל לנערים בעיניים ולעורר בהם תקווה, ולבסוף להעניק להם את שהבטיחה - עתיד!

את הסיפור הזה שמעורבבים בו חלומות, תהיות וסיפורים אנושיים על תלמידים, ועל סיפורי ההתמודדות וההגשמה שלנו אגדה צביה לספר מרגש שנוגע בנקודת האמת של כולנו. הספר וניסיון חיים מקצועי ואישי עשיר הוליד מודל חיים מנצח.

בהרצאה מרתקת מעניקה צביה כלים, בשישה שלבים מובנים היטב, לצלוח את האתגר הכי קשה שאת/ה עומד/ת מולו. ההרצאה הזאת תלווה אותך ותהפוך לתבנית ההגשמה שלך. צביה לא מדברת על חינוך בלבד, אלא בעיקר על החיים, על קשיים שהופכים אותנו לחזקים הרבה יותר, על המכשולים ותעצומות הנפש שהם דורשים ועל האנשים שאנו הופכים להיות לאחר שניצחנו. צביה, מעניקה בהרצאתה יוצאת הדופן, כלים, להצלחה כנגד כל הסיכויים, כנגד כל הדעות, כנגד המבטים המלגלגים ללא היסוס ובנחישות חסרת פשרות.

רשימת הארגונים שבהם הועברה ההרצאה: הסוכנות היהודית, משרד החינוך, סמינר הקיבוצים, רשת עמל, מועצה אזורית לכיש, תנועת הנוער האיחוד החקלאי, רשת תיכוני נעמ"ת ועוד.

"יוצאים ממצרים"

לחג הפסח הנחגג בחודש ניסן עוצמה מיוחדת, כזאת הפותחת חלון בזמן ומאפשרת לנו לרתום את כוחותינו ולהשתחרר. לצאת לחרות בתחומי חיים שונים בהם הרגשנו כי אנו משועבדים, חסומים. שחרור שהיה קשה להשגה במהלך השנה, הופך להיות בר השגה עכשיו. לשם כך יש להגיע לחג מוכנים ולעשות עבודה פנימית ברמת תודעה.

הרצאה מעוררת השראה, המזמינה אותך לעמוד מול עצמך בשקיפות ובאומץ, להתוודע לתהליכים האישיים שלך, להכיר מקרוב מושגים כמו חירות, חופש לבחור והשלבים להגשמה פנימית אמתית. מתוך התבוננות מעמיקה בסיפור יציאת מצרים, הסיפור הלאומי וההתגבשות שלנו כעם, נשמע צליל ענוג ועוצמתי- הוא הסיפור האישי שלך, הקורא לצאת לעבר מי שנועדת להיות במלוא עוצמתך.

בהרצאתה יוצאת הדופן, מעניקה צביה כלים מעשיים, המעוררים את המקום הרדום ומאפשרים הוצאה מהכוח אל הפועל של כוחות ליצור, ליזום ולהתגבר על מעצורים פנימיים בדרך למימוש עצמי. הרצאה שלא תשאיר אתכם אדישים, סיפור יציאת מצרים קורם עור וגידים, עכשווי חי ובועט. אז למה אתם מחכים? בואו נצא יחד ממצרים!

 

עלות למכינות המשתתפות: 1800 ש"ח להרצאה + עלות נסיעות
אפשרויות סבסוד: במידה ויוזמנו לפחות 5 הרצאות ע"י מכינות ניתן יהיה לתת מחיר מוזל.
הערות ומידע נוסף:

ליצירת קשר עם צביה אנפנגר- 050-6329896

שם איש / אשת קשר: רלי בן ארי-אבישר
טלפון ליצירת קשר: 054-7430209
כתובת דוא"ל ליצירת קשר: [email protected]

עדכונים חדשים ומומלצים באתר

עדכונים חדשים לפי זמן הפרסום

עדכונים חדשים לפי זמן הפרסום

ממתק לשבת - פרשת ויקרא חמישי, 26 מרס 2020 16:15
ממתק לשבת - פרשת כי תשא חמישי, 12 מרס 2020 21:39
ממתק לשבת - פרשת תרומה שישי, 28 פברואר 2020 08:33

שותפים ותורמים של מועצת המכינות

כל מה שחשוב, חדש ומעניין בעולם המכינות!

הצטרפו לניוזלטר שלנו וקבלו עדכונים אישיים לדוא"ל שלכם.

מידע חשוב למכינות בנושא משבר הקורונה: נהלים והנחיות מסגרות להתנדבות מאגר למידה מקוונת