פרוייקט 'דרך' - כלים לעבודה פנימית (עבודת המידות) לתלמידים וצוות המכינה

חזון הפרוייקט - להעניק למשתתפי הסדנה כלים לגדול להיות אנשים עצמאיים, בעלי בחירה שמסוגלים ורוצים לקחת אחריות על החיים שלהם, ועל המציאות הרגשית שלהם

ראשון, 28 יולי 2019 11:34
שם האדם / הארגון המציע: פרוייקט דרך (רינת לוינסון ודוד סעדה)
אודות האדם / הארגון המציע:

דוד ורינת שותפים לדרך ולעשייה מאמינים גדולים ביכולת של כל אחד לקחת אחריות על החיים שלו, וביצירת חברה של אנשים עצמאיים בעלי תודעת בחירה. בוגרי המחזור הראשון של בית הספר "דרך" לעבודה פנימית מיסודו של נועם בכור.

דוד סעדה

בן 32 מירושלים, בוגר ישיבת עתניאל, ובוגר האוניברסיטה העברית בחוגים – ספרות עברית ומדע המדינה. מטפל ומנחה קבוצות בשיטת דרך של נועם בכור. סטודנט בבית הספר להכשרת מטפלים בשיטת 'דרך'.

רינת לוינסון

בת 27, בוגרת מדרשת "באר" בירוחם, מנהלת קליניקה ומנחת סדנאות לעבודה רגשית, סטודנטית בבית הספר להכשרת מטפלים בשיטת "דרך" של נועם בכור ובמכללת "אלימה" לבריאות טבעית. עובדת בעמותת "סוטריה", בית מאזן למתמודדים עם פסיכוזה בקהילה, בנוסף מרצה בנושא תזונה – מודעות ומה שביניהם.

פירוט ההצעה:

לעיתים הערכים שרוצים להנחיל לתלמידים עובר לידם ולא נכנס ללב. הפער בין ההשגות החדשות לבין המציאות עצמה עשוי להיות רחב. 'פרוייקט דרך' נועד לתת מענה לפער הזה. אנחנו מייצרים מרחבי תרגול שבועיים (ידע לצד פרקטיקה) שיעזרו לתלמיד לפתח פרספקטיבה חדשה ועמוקה יותר על עצמו. היכולת לקחת אחריות חברתית, עוברת דרך היכולת לקחת אחריות על עצמי ועל עולמי הפנימי. העבודה עוברת דרך מרחב קבוצתי/זוגי/אישי, וכל אחד לוקח נקודה אחת לתרגל אותה במהלך השבוע בין המפגשים.

עלות למכינות המשתתפות: 600 לסדנה חד פעמית (3 שעות)
אפשרויות סבסוד: המחיר גמיש. מוכנים להגיע למפגש היכרות במחיר סמלי.
הערות ומידע נוסף:

אנחנו מאמינים שראוי שהידע הזה יהיה נחלת הכלל. כמו שיש חדר כושר לגוף, צריך להיות גם חדר כושר לנפש. כלומר, הקדשת זמן שבועי לחיזוק שרירי הנפש - הקשבה, סקרנות, אחריות ועוד. כולנו למדנו בבית הספר ש1+1=2, אבל משום מה לא לימדו אותנו אפילו חצי דבר על עולם הנפש והרגש, וגם אם צברנו ידע על עולם הנפש, אנחנו לא בהכרח מורידים אותו לפרקטיקה. עכשיו הגיע הזמן!

שם איש / אשת קשר: דוד סעדה
טלפון ליצירת קשר: 0503028755
כתובת דוא"ל ליצירת קשר: [email protected]

עדכונים חדשים ומומלצים באתר

חדשות מומלצות מהתקופה האחרונה

עדכונים חדשים לפי זמן הפרסום

שותפים ותורמים של מועצת המכינות

כל מה שחשוב, חדש ומעניין בעולם המכינות!

הצטרפו לניוזלטר שלנו וקבלו עדכונים אישיים לדוא"ל שלכם.