הדפסת עמוד זה

לימוד יהדות מפרספקטיבה שונה וייחודית

מרצה צעיר בפאנלים שונים ומורה ביהדות בארה”ב עם המון מברק בעיניים המציע קורס קצר בין 4 שיעורים, פעם אחת בשבוע כדי להקיף את המחלוקות שיש בחברה הישראלית על היהדות ולמצוא שיטה שמאחד את כולם

שבת, 20 יוני 2020 23:45
שם האדם / הארגון המציע: יוסף בן דהן
אודות האדם / הארגון המציע:

גדל במשפחה מסורתית, בוגר חברה החרדית וכיום מורה בעולם האקדמיה. עם לקיחת חלק בזרמים השונים שמתי לב שכולם מדברים אלי, אבל אף אחד הוא לא חלק ממני.

פירוט ההצעה:
מרצה צעיר בפאנלים שונים ומורה ביהדות בארה”ב עם המון מברק בעיניים. מכיון שאני עושה עלייה לישראל בעוד כחודש, הוגי דעות שונים בישראל המליצו לי להיות בקשר עם אסכולות למתן עזרה להשתלב ולראות אפשרות להרצאות מאוד מעניינות בסגנון חו”ל במחשבת ישראל. הייחודיות לי היא שהתחלתי ללמוד באליטה של העולם החרדי וכיום אני צועד לעולם האקדמיה בשלבי תואר שלישי כך שמצד אחד אני מכיר את המגזרים השונים בישראל אך כיון לא משתייך לאף אחד מהן במטרה להביא את רוח יהדות שונה לישראל.
הצעה שלי היא קורס קצר בין 4 שיעורים, פעם אחת בשבוע כדי להקיף את המחלוקות שיש בחברה הישראלית על היהדות ולמצוא שיטה שמאחד את כולם.
עלות למכינות המשתתפות: 3500 שקלים
הערות ומידע נוסף:
מרגיש שהרצאה במכינות יקדם מאוד את הלומדים לתת להם זווית חדשה שהרבה מהם עדיין לא פגשו ובהחלט שווה לדעתי פיילוט כדי לראות איך לאחד את החברה הישראלית. אני עושה עלייה לישראל כבעוד חודש ולכך השילוב לארץ ולמכינות חשוב לי מאוד.
שם איש / אשת קשר: יוסף בן דהן
טלפון ליצירת קשר: 14243866453
כתובת דוא"ל ליצירת קשר: [email protected]