הרצאה בנושא יזמות חברתית קהילתית בהודו ובארץ

 על מפגש בין 2 תרבויות, והצורך המשותף לנתינה ולשינוי

שני, 25 פברואר 2019 12:41
שם האדם / הארגון המציע: אמירית שושני ישראל - Vinod Kanwasi הודו- עמותת PYUNLI
אודות האדם / הארגון המציע:

שמי אמירית ואני ישראלית גאה, אמא לשני חיילים השלישית בדרך , ואיזה כייף שיש את הרביעי. ייסדתי את עמותת Pyunli בשיתוף עם וינוד ומשפחתו.

וינוד מנהל את העמותה בהודו, אני אחראית על תרומות שמגיעות ממיחזור בקבוקים מכירת דברים יד שניה, ואחראית על המתנדבים הישראלים. לאחרונה החלנו בהתנדבות בישראל בשם העמותה.

כרגע אנחנו בהקמת מועדונית לילדים במועצה מטה יהודה. והיד עוד נטויה. הפייסבוק שלנו מלא בפעילויות של למעלה מ-100 מתנדבים. חברה אחרי צבא, משפחות עם ילדים, פנסיונרים ואנשים טובים על הדרך... בקרו אותנו פייסבוק https://m.facebook.com/pyunli/ אינסטגרם@pyunli ובאתר www.pyunli.com וכמובן יוטיוב.

פירוט ההצעה:

ההרצאה תתחיל בסיפור מעורר השראה על מפגש בין 2 תרבויות, והצורך המשותף לנתינה ולשינוי. תהליך הקמת PYUNLI העמותה, הקשיים בדרך, המנטליות ובמקביל החוזק הנפשי והאמונה בדרך.

התנדבות ונתינה היא אחת הדרכים למלא את הנפש באושר. נספר על חווית המתנדבים בכפר קטן וקסום, חיים אותנטיים עם הקהילה המקומית, על עבודות השדה על העשייה עם הילדים ועל מה שמתנדבים מקבלים בתמורה. תחילת דרכנו החלה בהודו, וכיום אנחנו מתפתחים בישראל. כשלוחה. העשרה לילדים, אנגלית , חשבון, גיאוגרפיה, כישורי חיים, יוגה, ספורט , יצירה, סיפור, חום ואהבה...הכל מהכל באהבה וללא תנאי.

"Be The Change You Want To See In The World" Gandhi

20190221083512 3

עלות למכינות המשתתפות: ללא עלות
שם איש / אשת קשר: אמירית שושני
טלפון ליצירת קשר: 054-5636168
כתובת דוא"ל ליצירת קשר: [email protected]

עדכונים חדשים ומומלצים באתר

עדכונים חדשים לפי זמן הפרסום

שותפים ותורמים של מועצת המכינות

כל מה שחשוב, חדש ומעניין בעולם המכינות!

הצטרפו לניוזלטר שלנו וקבלו עדכונים אישיים לדוא"ל שלכם.

מידע חשוב למכינות בנושא משבר הקורונה: נהלים והנחיות מסגרות להתנדבות מאגר למידה מקוונת