הדפסת עמוד זה

אלעד ששון - הרצאות במגוון נושאים

להתמוטט או להתמודד: מגוון הרצאות מרתקות המלמדות כלים מעשיים להתמודדות במצבים שבהם אך טבעי להתמוטט. ההרצאות מבוססות על ניסיון אישי ומציגות מכנה משותף של חשיבה מחוץ לקופסה

שני, 08 יולי 2019 11:53
שם האדם / הארגון המציע: אלעד ששון
אודות האדם / הארגון המציע:

בוגר תואר שני ביישוב סכסוכים ומו"מ. החזיק במשרות ניהול בכירות בחברות בסקטור הפרטי. חבר בצוות ההקמה בהתנדבות וממשיך להתנדב במרכז הגישור הקהילתי ביהוד. מתנדב וחבר בוועדת ביקורת של חוש"ן. מתוך הניסיון האישי, מעביר הרצאות עם מכנה משותף של חשיבה מחוץ לקופסה.

פירוט ההצעה:

התמודדות עם מצבי קיצון בעזרת חשיבה חיובית

בדרך לכבוש את הפסגה, שניה לפני יום הולדת 40... טראח, יש לך סרטן!

נעים מאוד, אני אלעד ששון, קצין במיל', מנכ"ל באזרחות, מגשר, בורר, אוהב אדם והחיים הטובים. בשיאה של פיתוח קריירה, אחרי סיום תואר שני, זה קרה גם לי והחיים כבר לא יהיו אותו הדבר.
אני מאמין שמכל לימון עושים לימודה, זו אינה סתם קלישאה. מתוך החוויה האישית שלי נולדה ההרצאה Yes You Can Sir - cancer. הרצאה שמציגה כלים מעשיים להתמודדות עם מצבי קיצון באמצעות העצמה, צמיחה, הכרה עצמית, חוסן, חוזק ומחשבה חיובית.

קבלת החלטות והשלכות - אחריות אישית מול ציבורית

מה הגורמים שמובילים אותנו לקבל החלטה? מה ההשלכות של ההחלטות שאנו מקבלים?

בהרצאה אני משתף את הקהל בתהליך קבלת החלטות ואיך החלטה משפיעה עלינו בשלוש רמות: רמה אישית, רמה משנית, רמה ציבורית.  מה תפקידי כחלק מתוך הכלל, כחלק מכל המערכת. איך אני, הפרט הבודד יכול באמצעות קבלת החלטות, להשפיע ולשפר את הכלל.

מתוך ניסיון אישי של ניהול ארגונים ותהליכים ומתוך ניסיון אישי של התמודדות עם סרטן קשה ואלים, נולדה ההרצאה הזאת. הרצאה שמספקת כלים מעשיים להתבוננות ולהבנת תהליך קבלת ההחלטות, השלכת ההחלטות ומתוך כך האחריות של הפרט כחלק מן הכלל.

מפסגת האוורסט לעמק הבכא: הצלחתן וכשלונן של עסקים קטנים בסביבת טייקונים

כיצד עסקים קטנים מצליחים וכיצד עסקים קטנים מתרסקים בסביבת עסקים הנשלטת על ידי טייקונים.  מתוך הנסיון האישי שלי בהקמת עסקים ובמשרות ניהול בכירות, זיהיתי כיצד ניתן על ידי חשיבה מחוץ לקופסה, להצליח בגדול או להיכשל בגדול בסביבה שנשלטת על ידי טייקונים.

מי לא רוצה להצליח? איך עושים זאת עם נתוני פתיחה גרועים? השנים נפלו והעסק קורס? איך עושים את זה בלי לאבד את הראש? הייתי שם, עשיתי זאת ואני כאן כדי לספר לכם על זה.

טקסים למה ומדוע

למה עורכים טקסים? הרלוונטיות לעריכת טקסים בעידן שבו אנו חיים. המקורות תרבותיים לעריכת טקסים. סגנונות של טקסים.  

מתוך ניסיון של למעלה מעשור בעריכת טקסים במעגל החיים, אלעד מאתגר את הקהל בצורך בקיום טקסים וכן בתהליך של הכנת טקס.
www.hatekes.co.il

עלות למכינות המשתתפות: 1200 ש"ח להרצאה
הערות ומידע נוסף:

מחיר ההרצאה ייקבע לפי כמות הזמנות מוזמנות

שם איש / אשת קשר: אלעד ששון
טלפון ליצירת קשר: 0526509944
כתובת דוא"ל ליצירת קשר: [email protected]