הדפסת עמוד זה

קורס פילוסופיה / מסע אישי למודעות - אייל אבקסיס

קורס חצי שנתי בפילוסופיה קיומית וסדנת פיתוח מיומנויות תקשורת ואינטיליגנציה רגשית

שני, 15 יולי 2019 12:51
שם האדם / הארגון המציע: אייל אבקסיס
אודות האדם / הארגון המציע:

אייל אבקסיס, בן 30. גדלתי למשפחה דתית במושב קטן בשפלה.  בוגר שנת שירות דרך התנועה הקיבוצית, לוחם ומפקד בסדיר ובמילואים ביחידת דובדבן. בעל תואר ראשון בקרימינולוגיה ומדעי המדינה, סטודנט לתואר שני בעבודה סוציאלית קלינית.בוגר לימודי טרילותרפיה – מאת זן מאסטר ניסים אמון.

עוסק בחינוך, ניהול חינוכי, ליווי אישי וקבוצתי של נוער וצעירים בשבע השנים האחרונות.בתפקידי האחרון - מנהל שלוחת חיפה במכינה הקדם צבאית "גל – המדרשה להכשרת מנהיגות". נשוי לארגה, תלמיד של היקום, שותף של אלוהים. מאמין באדם, בליבו, בשכלו ובטוב שבניהם. מתמיד בתיקון עולם.

פירוט ההצעה:

קורס חצי שנתי בפילוסופיה קיומית

קורס בפילוסופיה קיומית (אקזיסטנציאליסטית) המבוססת על הגותם של מורים ואנשי רוח אשר הקדישו את חייהם לשאלת משמעות החיים. מטרת הקורס היא לעורר את הלומד לחשיבה עמוקה וביקורתית אודות קיומו ותכלית הווייתו בעולם. הנחת היסוד היא שהפרט הוא היחידה הקטנה ביותר בקיום – מיקרוקוסמוס של העולם כולו. מתוך תכלית קיומו של הפרט – והבנת אישיותו כפי שהוא – על רגשותיו, חלומותיו, יצריו ותשוקותיו נגזרת החברה הראויה, וממנה הסדר החברתי הראוי.

סדנת פיתוח מיומנויות תקשורת ואינטיליגנציה רגשית

סדנה מבוססת על לימוד וחוויה של מערכת היחסים הפנימית של האדם – בין הראש לבין הרגש ומשלבת בין תפיסות מהפסיכולוגיה המערבית לבין תיאוריות ותרגולים מהמזרח הרחוק ובעיקר זן – בודהיזם.
הסדנה מיועדת לצעירים ומתבגרים בשלב המאוחר של הבשלות האישית, במטרה לסייע בשלב קבלת ההחלטות ולענות על שאלות מהותיות לתקופות החיים הקרבות ובאות – שירות צבאי, זוגיות, לימודים, התפתחות אישית, אמונה ועוד.

פרטים מלאים בסילבוס המצורף.

עלות למכינות המשתתפות: קורס פילוסופיה - 300 ש"ח למפגש (שעה ורבע) לא כולל נסיעות סדנת פיתוח מיומנויות - 500 שח למפגש, משך כל מפגש 3 שעות.
שם איש / אשת קשר: אייל אבקסיס
טלפון ליצירת קשר: 0546229986
כתובת דוא"ל ליצירת קשר: [email protected]