שם האדם / הארגון המציע: "בלי דרמות" - סדנאות חיזוק מיומנויות אישיות וחברתיות בעזרת כלים מעולם הבמה.
אודות האדם / הארגון המציע:

נעים מאוד, אני ניצן שחר ממשמר העמק. נשואה לאלדד ואמא לזיו ושירה.קבוצות ודינמיקות חברתיות תמיד ריתקו אותי, במשך 12 שנים עבדתי וניהלתי מערכת של חינוך חברתי, ובין היתר למדתי הנחיית קבוצות בסמינר הקיבוצים

מה קשור תיאטרון?? התיאטרון תמיד היה נוכח בחיים שלי. במשך השנים למדתי, הנחיתי חוגי דרמה לילדים, ניצלתי כל הזדמנות להשתתף בהצגות והפקות מקומיות. כיום אני לומדת אימפרוביזציה בניסן נתיב, משחק ותיאטרון פלייבק, ונזכרת בכל שבוע מחדש באיזה כלי עבודה מעולה מדובר.  

פירוט ההצעה:

לשם מה התכנסנו? ומה ההבדל בין סיפור לסטורי? 

הסדנאות שלי משלבות עיסוק בדגשים חינוכיים וחברתיים בעזרת כלים מצחיקים, מעניינים ולא שיפוטיים מעולם התיאטרון.  אנחנו משאירים את העולם הווירטואלי בסלסלה בחוץ וצוללים פנימה.

ומה אתם עושים? 

קודם כל - בלי דרמות. לא צריך לדעת לשחק, ולא נדרש ידע מקדים בתיאטרון. מתרגלים סיטואציות חברתיות ואישיות, בונים תגובות, מרגישים, מפעילים שרירים חברתיים שיש לכולנו, רק שלפעמים הם קצת חבויים או מנוונים. צוחקים הרבה, משתחררים ופוגשים תקשורת אמיתית, כזו שלא צבועה בשום פילטר.

לארוז לכם?

 הסדנה מתאימה לכל צוות או גוף שרוצים לשפר עבודה קבוצתית ואת ההבנה הבין אישית בתוכה, מגילאי 18 ומעלה, בקבוצות של 10 אנשים ויותר. הסדנאות יכולות להיות חד פעמיות או תהליכיות של מספר מפגשים ונבנות בהתאמה אישית על פי הצרכים ,היכולות והרצונות שלכם.

עלות למכינות המשתתפות: 350 ש"ח + מע"מ (לא כולל הוצאות נסיעה) מפגש ראשוני לבירור צרכים ללא עלות.
הערות ומידע נוסף:

לפרטים נוספים לחצו כאן

שם איש / אשת קשר: ניצן שחר
טלפון ליצירת קשר: 0523723187
כתובת דוא"ל ליצירת קשר: nitzkeotsi453@gmail.com

עדכונים חדשים לפי זמן הפרסום

שותפים ותורמים של מועצת המכינות

כל מה שחשוב, חדש ומעניין בעולם המכינות!

הצטרפו לניוזלטר שלנו וקבלו עדכונים אישיים לדוא"ל שלכם.