קורס ערבית מדוברת למכינות קדם צבאיות

אנו מזמינים אתכם לחוויה בלתי נשכחת בה תוכלו ללמוד את יסודות השפה הערבית המדוברת.

ראשון, 05 ספטמבר 2021 10:42

 נפתח לכם דלת אל עולם קסום של שפה עשירה ומתנגנת, עולם של תרבות עתיקה ומנהגים שנחצבו כטיפת המים בסלע שנים על גבי שנים. עולם אשר נשאר מסקרן, מושך ואולי גם מעט אסור. על כוס קפה שחור מהביל ולצליליו הנוגים של העוד, נוכל לקבל הצצה דרך חור המנעול אל תוך העולם המסתורי של השפה והתרבות הערבית. בקורס מיוחד במינו, בעשרה מפגשים קסומים, נלמד להבין ולדבר ערבית עם כל מי שנרצה. החל בשיחת היכרות פשוטה ועד ניהול שיחה יומיומית בנושאים מגוונים רבים. דרך הקניית אוצר מילים כמו שמות תואר, צבעים, הבית והסביבה, רהיטים וכלי מטבח, הרחוב, כיוונים והתמצאות, זמנים וימות השבוע, קריאת שעון, גוף האדם, בגדים, פירות וירקות ועוד ועוד, נמשיך בחוקי דקדוק ותחביר, הטיית פעלים לפי זמנים וגופים שונים ונלמד כיצד לנהל שיחה בצורה שוטפת ונכונה. אנחנו מזמינים אתכם לגלות עולם חדש דרך שפה חדשה!

שם האדם / הארגון המציע: אִחְכִּי עַרַבִּי – המרכז ללימודי שפה ותרבות ערבית
אודות האדם / הארגון המציע:

אִחְכִּי עַרַבִּי הנו מרכז ללימודי ערבית.
אנו מציעים מגוון רחב של קורסים בשפה המדוברת והספרותית, למתחילים ולמתקדמים ברמות שונות. כמו כן, ניתן להתאים גם שיעורים ב״תפירה״ אישית לפי רמת הלקוח וההישג הנדרש מבחינתו. וכן שיעורי העשרה והרצאות בנושא אסלאם, תרבות ומנהגים של בני ערב.
בית הספר נפתח ב2014 על ידי רועי סראג׳ גולן, איש כוחות הבטחון בעברו ומשרת מילואים פעיל, בעל השכלה אקדמית ופדגוגית אשר עוסק בערבית כל ימי בגרותו, מרמת השטח ועד רמת האקדמיה. המורים, רובם ככולם, אנשי כוחות הבטחון לשעבר או אנשי אקדמיה מובילים בתחומם.
בין לקוחותינו ניתן למצוא את משטרת ישראל, משרד החקלאות, שירות בתי הסוהר, אגודת המים וכן מתנ״סים ומרכזים קהילתיים שונים, כמו גם לקוחות פרטיים.
חומרי ושיטות הלימוד הם פרי פיתוח של עבודה, מחשבה רבה והמון ניסיון, והם נבנו מתוך מטרה להביא את התלמיד לרמה הגבוהה ביותר האפשרית.
נשמח לעמוד לרשותכם בכל בקשה או תהייה.

עלות למכינות המשתתפות: המחיר תלוי במספר הנרשמים
אפשרויות סבסוד: תינתן הנחה בהזמנת קורסים מרוכזת
שם איש / אשת קשר: מלאכי דניאל
טלפון ליצירת קשר: 0526627782
כתובת דוא"ל ליצירת קשר: [email protected]

עדכונים חדשים ומומלצים באתר

חדשות מומלצות מהתקופה האחרונה

פותחים שנה במכינות עם נתוני שיא רביעי, 13 אוקטובר 2021 21:11

עדכונים חדשים לפי זמן הפרסום

פותחים שנה במכינות עם נתוני שיא רביעי, 13 אוקטובר 2021 21:11

שותפים ותורמים של מועצת המכינות

כל מה שחשוב, חדש ומעניין בעולם המכינות!

הצטרפו לניוזלטר שלנו וקבלו עדכונים אישיים לדוא"ל שלכם.