הדפסת עמוד זה

האתר החדש של מועצת המכינות עלה לאוויר

לאחר מס' חודשים של עבודה, בשיתוף פעולה שכלל מספר אנשי צוות - שמחנו להעלות לאוויר במהלך הסופ"ש את האתר החדש של מועצת המכינות הקדם צבאיות.

שבת, 07 ינואר 2017 19:29

לאחר מס' חודשים של עבודה, בשיתוף פעולה שכלל מספר אנשי צוות - שמחנו להעלות לאוויר במהלך הסופ"ש את האתר החדש של מועצת המכינות הקדם צבאיות.

מלבד עדכון נרחב שבוצע לתכנים שבאתר ושדרוג של העיצוב, עברנו למערכת טכנולוגית מתקדמת יותר שתוכל לתמוך בצרכים המתרחבים של מועצת המכינות והמכינות בשנים הקרובות. האתר החדש תוכנן לא רק כדי לתת מענה למה שכבר קיים, אלא גם כדי להיות מסוגל לתת מענה עתידי לצרכים מגוונים, ולספק לנו כלי עבודה חזק בעזרתו נוכל גם לעשות דברים שלא היו אפשריים באתר הקודם.

מה תמצאו באתר החדש?

בנוסף לעדכון התכנים הוספנו באתר כמה חלקים שמטרתם להפוך אותו לכלי עבודה יעיל ונוח יותר עבורנו: לוח אירועים שירכז את כל האירועים השוטפים, ספר טלפונים ארגוני עם כל פרטי הקשר של המועצה והמכינות, אזור מיועד לבוגרי/ות המכינות ואזור מידע ארגוני שבו תוכלו למצוא בקלות את כל המידע שמתפרסם ואותו אתם צריכים לעבודה השוטפת.

את מדורי העדכונים והחדשות חילקנו מחדש כדי ליצור הפרדה בין חדשות שמכוונות לכלל הציבור, לבין עדכונים ארגוניים שמיועדים לצוותי העבודה ברחבי הארץ. באתר תמצאו 3 מדורי עדכונים נפרדים: חדשות שוטפות מרחבי הארץ, ריכוז עדכונים ארגוניים, וגם סיכום שבועי של כלל הפעילות. אם אתם רוצים לצפות בכל העדכונים, היכנסו לעמוד הראשי שמציג את כל הפרסומים מכל מדורי העדכונים.

בנוסף - כל המידע מהאתר הקודם עדיין קיים גם באתר זה. רשימת המכינות הקדם צבאיות המלאה, מידע אודות מועצת המכינות הקדם צבאיות, רשימת הפרויקטים החינוכיים של המועצה, ועוד הרבה(!). 

אם אתם מחפשים משהו ספציפי - נסו את עמוד החיפוש באתר.

קריאה לצוותי המכינות לבדוק את עדכניות המידע באתר

בהזדמנות זו אני קוראים לצוותי המכינות השונות לבדוק את עדכניות ונכונות המידע שמופיע באתר אודות המכינה שלכם/ן, ולעדכן אותנו במידה שנדרשים שינויים או תוספות לתוכן.

ניתן ליצור קשר עם מטה המועצה.